www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Uus! OSRAM LEDriving FOG PL päevatulede komplektid
Uus! OSRAM LEDriving FOG PL päevatulede komplektid
4.04.2016
Suurendage sõiduohutust ja väljendage oma isikupära!

OSRAM on oma udutulede valikut täielikult uuendanud – pakkudes Teile veelgi enam stiilsust, valgust ja sära.  LEDriving FOG PL päeva- ja udutulede näol on tegu ainulaadse kombinatsiooniga võimsatest LED-udutuledest ja LED-päevatuledest, mis moodustavad ühe ülimalt töökindla terviku.

LEDriving FOG PL on tuledes on ühendatud kolm väga head omadust: ainukordne välimus, uusim tehnoloogia ja energiasäästlikkus. LEDriving FOG PL pakub pilkupüüdvat disaini koos tipptasemel LED-tehnoloogiaga.

  • Valgustemperatuur: 6000 K
  • IP67K
  • Eluiga kuni 5000 tundi
  • Lihtne paigaldada
  • Nutikas juhtplokk, mis tagab automaatse toimimise
  • Garantii 5 aastat

Sobib ka 12 V hübriidautodele ja Start-Stop funktsiooniga varustatud autodele.

Integreeritud LED-päevatuledega udutuled vastavad ECE-nõuetele ning on saadaval viies stiilses värvivalikus: valikusse kuuluvad hõbedane, kuldne, roosa, sinine ja oranž toon. Suurepärane nähtavus ja värvikas ilme Teie autole!

Värvivalik:

Toyota/Lexus, Nissan/Infinity ja Volkswagen mudelitele on võimalik FOG PL komplekt paigaldada kasutades adaptereid:

Toyota adapterid, tellimiskood: OSLEDFOG201-TY-M
Volkswageni adapterid, tellimiskood: OSLEDFOG201-VW-M
Nissani adapterid, tellimiskood: OSLEDFOG201-NIS-M

Kõik OSRAMi LEDriving-udutulede sarja kuuluvad mudelid teevad ülemineku uutele LED-udutuledele lihtsamaks kui kunagi varem. Sõltuvalt udutule tüübist ja auto mudelist kulub LEDriving®-udutulede paigaldamiseks vaid 30–90 minutit. Auto seniste udutulede asendamine uutega käib kiiresti ja lihtsalt ning sellega saab igaüks ise hakkama, ilma töökotta sõitmata.

LEDriving®-udutuled avaldavad muljet oma disaini, suurepärase valgustusvõime ja edumeelse tehnoloogiaga. Tehke autosõit ohutumaks ja olge ise paremini nähtav – ja lisaks saate kaasliiklejaile uhkustundega oma isikupära demonstreerida!

Loe Osram LED-tulede kohta lähemalt Auto24 ilmunud artiklist >>

Tagasi