www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

UUDIS! Vialle autogaasiseadmed
UUDIS! Vialle autogaasiseadmed
21.06.2016
Rohkem võimsust, väiksem kulu!

Vedelpropaani kütuseseade LPI

Heitgaaside nõuete pidev karmistamine ja kütusekulu suurendamine paneb mõtlema meid alternatiivsete kütuste kasutamisele. Autode tehnoloogia on praegu väga hästi arenenud ning see väljendub mootori töömahtude kärpimisega mille puhul mootori võimsus tuleb säilitada, kasutades siis üht või mitut turbot. Selleks, et kasutada autogaasi  ilma probleemideta, olenemata sellest, kas sõidukil on turbo või mitte, tuleb valida õige gaasiseade. Vialle vedelpropaani (LPI) süsteem on tark valik!

Tehnoloogia turuliider

Vialle on Hollandi tootja ja on maailma juhtivamaid autogaasiseadmete tootjaid turul. Aastatepikkused katsetused ja kogemused selles vallas on aidanud Viallel välja töötada kvaliteetse süsteemi sissepritsega bensiinimootoritega varustatud sõidukitele.. LPI süsteemi saab kasutada koos kaasaegse MPFI süsteemiga, vabalthingavate või turbo mootoritega varustatud sõidukitel ning süsteem toetab täielikult E-OBD. Süsteem on nii üles ehitatud, et ka mootori töövõimsus ei väheneks, kuna LPG pihustatakse mitte auru, vaid vedelal kujul silindrisse, mille tulemusel säilitatakse mootorivõimsus.

Garantii 5 aastat.

Säästad oma raha

LPG autogaasiga sõidad bensiiniga võrreldes sama vahemaa koguni kuni 45% soodsamalt. Sama raha eest, millega ostaksid bensiini, jõuaksid LPG autogaasiga sõites aga koguni poole kaugemale.

Sõidad puhtalt

Autogaasi põlemine tekitab võrreldes bensiiniga koguni 50% vähem süsinikoksiidi, 40% vähem süsivesinikke ja 35% vähem lämmastikoksiide. See kõik tähendab palju puhtamat õhku, mida hingata!

Säästad mootorit

Kõrge oktaanisisaldusega LPG autogaasil sõites parandad mootori tööefektiivsust, vähendad selle kulumist ja seeläbi ka hoolduskulusid.

Sõidad turvaliselt

Autogaasi paagid on turvalisemad kui bensiini- ja diislipaagid. Gaasipaagid taluvad avariiolukorras tugevamat lööki ning lekke korral sulguvad nende kaitseklapid automaatselt.

Elad tänapäevas

Kõik kaasaegsed autotootjad pakuvad sõidukeid ja mootoreid, mis on ehitatud spetsiaalselt gaasi jõul töötama. Igal aastal tõuseb terves maailmas autogaasi tarbijate arv 15%. Ja kui keskenduda ainult Euroopale, on see number 40%.

Tagasi