www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Turborail turbosisud nüüd meie valikus!
Turborail turbosisud nüüd meie valikus!
25.10.2016
CHRA – Center Housing Rotating Assembly

Sissejuhatus

Turbo vea puhul pole alati ilmtingimata vaja vahetada tervet turbot, mis tihtipeale on kallis.  Nüüd KGK/Autoeksperdi valikus TURBORAIL turbo sisud (CHRA – Center Housing Rotating Assembly). Valikus on paljud levinumad Euroopa mootorite turbosisud, mis on eelnevalt tasakaalustatud ja valmis paigalduseks ning kasutuseks. Turboraili tooted valmistatakse Itaalias ning vastavad kõikidele Euroopa kvaliteedistandarditele.

Mida meeles pidada

Enne sisu vahetamist tuleks kindlaks teha korpuse seisukord. Vigastatud korpuse puhul turbo sisu vahetamine soovitud tulemust ei anna. Muutuva geomeetriaga turbo puhul tuleks kontrollida peale komplekteerimist geomeetria vabat liikumist.

Paigaldus

Kuigi turbo ehitus on võrdlemisi lihtne, on tegu siiski väga spetsiifilise tootega, mis on suunatud spetsialistidele. Kindlasti tuleks sisu vahetades paigadalda ka uus õhufilter, mootoriõli ja turbo õlitorud ning tihendid.

Leitavus

Turboraili tooted on leitavad meie varuosa kataloogist ning on enamasti ka analoogiks pandud terve turbo koodiga.

Saadavus

Kui toodet pole KG Knutsson AS-i laos, on võimalik toode tellida. Tellitava toote tarneaeg on üldjuhul 1-2 tööpäeva (olenevalt tellimuse tegemise ajast). Tellitavale tootele lisandub ka transporditasu, suurusjärgus 12 eurot (sõltub pakendi suurusest ja raskusest).

Garantii

Kuna tegu on spetsiifilise tootega ning on eelkõige mõeldud vanematele autodele, kus terve turbo vahetus pole majanduslikult mõistlik, kehtivad tootele teistsugused garantiitingimused. Garantiijuhtumeid käsitleme ainult koos tõenditega, et on ka vahetatud muud turbosüsteemiga seotud tooted (õhufilter, õlitorud, tihendid) ning on kasutatud tootja poolt ette nähtud spesifikatsioonidele vastavat uut mootoriõli. Lisaks on vajalikud pildid turbo korpusest ja selle seisukorrast.

Tagasi