www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Intelligentsed laadimiskaablid ja nutikad seinakontaktid
Intelligentsed laadimiskaablid ja nutikad seinakontaktid
15.01.2018
Halo wallbox ™

90-95% kõikidest elektriautode laadimisest toimub kodus või tööl. See tähendab, et hea, usaldusväärne laadimisjaam on midagi, mis peaks olema prioriteet kõikidele elektriauto omanikele!

Halo wallbox ™ Charge Amps on väikseim ja intelligentseim laadimisjaam. Sellega võite vähendada elektri tarbimist ja kulusid ning saate täieliku kontrolli oma auto laadimise kohapealt - isegi kui Te ei ole läheduses!

Tänu taimerile ja koormuse tasakaalustamise funktsioonile on Halo wallbox ™-i laadimine seatud ja jagatud optimaalselt kogu päevale, kasutades ühte või mitut autot. Välise Shuko kontakti võite ühendada oma auto eelsoojendusega laadimise ajal.
Optimaalne jaotus vähendab elektri kulusid ja funktsiooniga, mis alustab automaatselt uuesti laadimist pärast nt. voolukatkestust, leiate Te alati oma auto laetuna.

Hoidke oma auto kogu päeva täielikult laetud tavalise 1 faasi 16A 3,7 kW või ühendage 6 laadimisjaama või rohkem tavalise 3 faasi, 16 - 20A, et saavutada Teie soovitud võimsus. Haloga ei pea Te kunagi kaablit pagasiruumist välja võtma. Statsionaarne Halo wallbox ™ kaabel on piisavalt pikk, et ulatuda autoni ükskõik mis viisil Te pargite. Võite isegi lisada RFID-lahenduse Teie olemasolevale võtmekaartidele.

Halo wallbox ™ on mõeldud põhjamaisesse kliimasse ja on hinnatud IP66 klassiga, ehk peaaegu veekindel. Kaabel jääb pehmeks ja elastseks isegi äärmuslikel temperatuuridel ning on seetõttu lihtne käsitseda. Ergonoomiline pistiku käepide on varustatud valgustiga, mis hõlbustab pistiku ühendamist pimedas. RAY on suurepärane reisikaaslane, paiguta see oma auto pagasiruumi nii, et saate alati seda auto laadimiseks kasutada.

Et saada maksimumi Charge Amps toodetest, ühinege pilvteenusega: my.charge.space. Pärast ühendamist avastate rohkete võimaluste maailma!

Põhiteenus võimaldab Teil lukustada/avada laadijat, samuti Schuko väljundit. Seadistage laadimise taimer ja pääsete ligi oma isikliku laadimise ajaloole. Lisades RFID võtmekaartide lahenduse, võite lubada mitme kasutaja juurdepääsu oma HALO wallbox ™-le, kui toodet kasutab rohkem kui üks auto.

Vaata kogu tootevalikut SIIT

Vaata toodet tutvustavaid videosi:

Tooteinfo

Paigaldamine