www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

CTEK KAMPAANIA!
CTEK KAMPAANIA!
1.03.2018
5.12.2017

KAMPAANIA ON LÕPPENUD!

CTEK kampaania
01.12.2017 – 28.02.2017

Osta CTEK MXS 25EC või MXTS 40 akulaadija ja saad tasuta kaasa CTEK aku analüsaatori!


MXS 25EC

Tootekood: MXS-25EC
Ctek MXS-25EC on võimas, täisautomaatne 8- astmeline impulsslaadija 12V, 25A, 40–500Ah akudele. Mõeldud professionaalseks kasutamiseks töökodades, veesõidukitel ja autokaravanidel. Sobib igat tüüpi 12V akudele (WET, MF, Ca/Ca, AGM ja GEL). Kasutatav välistingimustes (IP-44), saab kasutada toiteallikana, laadimine on temperatuur-kontrollitud optimaalseks laadimiseks (väline temperatuuriandur), aku taastusrezhiim.

 

MXTS 40

Tootekood: MXTS-40
MXTS 40 on kõik ühes akulaadija, hooldus ja tugijaam mis on oluline seade 12 V ja 24 V sõidukite töökodadele ja müügisalongidele. Seda on lihtne kasutada ja see on elektrooniliselt ohutu, kiire laadimisega igat tüüpi akude jaoks.
MXTS 40’l on nii 40A/12V kui ka 20A/24V väljund ning see pakub valitavaid püsipingeseadeid vältimaks mootori juhtseade kahjustamist pinge kõikumise tõttu programmeerimise ajal. Lisaks 8-astmelise laadimise edenemise ekraanile on MXTS 40’l kergelt arusaadav OLED näidik, et saada täpseid parameetrite lugemeid, sealhulgas voolutugevus, pinge ja laaditavad amprid. Sellel on Recond-režiim sügavalt tühjenenud akude taastamiseks ja temperatuuri andur, et laadida sõltuvalt ilmatingimustest. MXTS 40 on disainitud kaitsma sõiduki elektroonikat ning on kaetud vastupidava viimistlusmaterjali polükarbonaadiga, et pidada vastu rasketes tingimustes.

 

CTEK Aku Analüsaator

Tootekood: XS56924
CTEK’i Aku Analüsaator on spetsiaalselt välja töötatud 12V pliiakude testimiseks, seal hulgas märgade, hooldusvabade, Ca/Ca ja Gel akudele. Selge ekraan kuvab lihtsalt arusaadavaid tulemusi aku oleku kohta ning annab teada, mida järgmiseks teha. Lihtsalt kinnita klemmid aku külge ja järgi samm-sammult juhendit ekraanil. Analüsaator hindab akut sekundite jooksul saamaks kohest tulemust. Testimine ei koorma kuidagi akut ning ei tekita ülekuumenemist ega ohtlike sädemeid. Samuti pole vaja akut Analüsaatorit kasutamise ajal lahti ühendada, CTEK’i patenteeritud tehnoloogia hoiab ära sõiduki elektroonika võimalikud kahjustused.

 

 

Tagasi