www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Uued tooted SONAX tootevalikus
Uued tooted SONAX tootevalikus
9.05.2018
09.05.2018

 SONAX XTREME rehviläige wet look, 400 ml

Eriti tõhus ja lihtsasti kasutatav rehviläige. Hooldab kummipindu ja annab sügava musta läike. Jätkub kuni 40 rehvi töötlemiseks.

SONAX XTREME rehviläike sprei annab pikaajalise sügava musta wet look läike ja hooldab samaaegselt kummipindu. Regulaarsel kasutamisel hoiab ära lõhenemist, värvimuutust ja tuhmumist. Säravmust läige kestab mitu nädalat. Sobib igat tüüpi rehvidele. Eriti lihtne kasutada: pihustada õhuke kiht rehvidele ja lasta hetk kuivada, muud pole tarvis teha.

 

SONAX XTREME aktiivšampoon 2in1, 500 ml

Eriti tõhus superkontsentraat. Eemaldab mustuse kiirelt ja põhjalikult. Lahjendamata kujul eemaldab ka kõige kõvemini kinnijäänud mustuse. Ei sisalda fosfaate.

Sobib ideaalselt värvi-, metall-, klaas-, plast-, kummi-, portselan- ja emailpindade ning tekstiilist kabriolettide katuste puhastamiseks. Õrn värvipindade vastu, sisaldab hooldavaid aineid.

 

 SONAX mikrokiud pesukinnas

Auto väljastpoolt puhastamiseks. Intensiivne puhastamine maksimaalse pinnakaitsega.
Vastupidav ja masinpestav. Pehmed ja õrnad kvaliteetsed mikrokiud tagavad põhjaliku ja õrna värvi-, klaas- ja plastikpindade puhastamise. Mustus jääb mikrokiududesse ja seega ei kriimusta pindu. Pöidla ja sõrmede osa eraldusõmblusega ergonoomiline kuju koos elastse randmeosaga hoiavad pesukinda pöörlemast ja käest libisemast. Loputage aeg-ajalt kinnast põhjalikult.

Tagasi