www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Uued Audi A6 ja A7 sõidukid on toodetud kasutades Hidria rohelist tehnoloogiat!
Uued Audi A6 ja A7 sõidukid on toodetud kasutades Hidria rohelist tehnoloogiat!
27.09.2018
27.09.2018

Tipptasemel sõidukite tootja Audi tuli turule uue hübriid-diiselmootoriga, mis on kombinatsioon sissepõlemismootorist, 48V rihmajamiga starter-generaatorist ja võimsast liitiumioonakust. Selle süsteemi peamised osad on Hidria poolt välja töötatud. Hidria tehnoloogiat kasutatakse uutes mudelites Audi A6 ja Audi A7. Need mudelid on varustatud kerg/pehme hübriidtehnoloogiaga (MHEV), mille 48-voldisel rihmajamiga starter-generaatoril on süsteemis koordineeriv roll ja mis võimaldab taaslaadida pidurdamise käigus kuni 12 kW elektrienergiat eraldiseisvas 48-voldises süsteemis asuvatele liitiumioonakudele. Pehme hübriidtehnoloogia (MHEV, mild hybrid electric vehicle) võimaldab autol kulgeda väljalülitatud mootoriga ja auto uuesti sujuvalt käivitada.

See pole veel kõik. Uus Audi diiselmootor on varustatud Hidria läbimurdelise külmkäivituse süsteemiga Pressure Sensor Glow Plug (PSG Optymus). Koos pehme hübriidtehnoloogiaga aitab see kütusekulu veelgi vähendada, koguni 0,7 liitri võrra 100 kilomeetri kohta reaalsetes sõidutingimustes. Elektrilise ja klassikalise sisepõlemismootori tipptasemel kombinatsioon muudab kaasaegsed diiselmootoriga sõidukid selliseks, et need eraldavad atmosfääri kuni 30% vähem kahjulikke lämmastikoksiidide.

Kui olete huvitatud Hidria kõrgtehnoloogilistest toodetest, siis võtke julgelt ühendust meie tellimiskeskusega: +372 6519 319 või tellimine@kgk.ee

Tagasi