www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Vemo/Vaico - elektroonikakomponentide ja mootorsõidukite juhtimise rahvusvaheline spetsialist
Vemo/Vaico - elektroonikakomponentide ja mootorsõidukite juhtimise rahvusvaheline spetsialist
3.06.2019
27.05.2019

VEMO - Sinu spetsialist elektroonika vallas!

Kaubamärk Vemo on sõidukite varuosade rahvusvahelisel sõltumatul järelturul arenenud üheks kõige kiiremini kasvavaks spetsialistiks elektrooniliste sõidukite varuosade vallas. Rohkem kui 100 erinevat tootegruppi, mis enamasti keskenduvad euroopas toodetud automarkidele.

 

VAICO - Kõik mehaanilised osad Sinu autole!

Mootor ja käigukast on sõiduki põhiosad. Kvaliteetne kaubamärk Vaico on pälvinud globaalsel sõltumatul järelturul selles keerulises tootevaldkonnas tuntuima kaubamärgi tiitli. Vaico pakub õigeaegseks ja kulutõhusaks hoolduseks laia valikut kvaliteetseid varuosi - üle 150 erinevas tootegrupis.

Vaico bränd on keskendunud mehaanilistele osadele auto ehituses.

 

Q+

Paljudel meie toodetel on Q + kvaliteedimärk. See määratleb esmaklassilise kvaliteediga sõidukiosi, mis on toodetud Saksamaal või on toodetud väljaspool Saksamaad, kuid on saanud esmaklassilise kvaliteedikontrolli pärast tootmist ehk on samaväärse kvaliteediga kui OEM (Original Equipment Manufacturer).

Q + viited on rahvusvahelise parima kvaliteedi, täpsuse ja Saksa inseneri kunsti jaoks.

Expert Kits+

Expert Kits + on remondikomplekt, mis on spetsiaalselt monteeritud töökoja nõuetele. See sisaldab remonttööks kõiki vajalike osi, hoidmaks kokku aega ja raha. 

Vierol akadeemia

2018. aastal avas Vierol oma akadeemia hek õppekeskus, kus töötatakse välja töökodadele remondi komplekte. Toimub õppetöö ja ühtlasi ka õppevideote koostamine.

Lisaks on olemas mõlemal brändil ka oma Youtube kanal, kust võib leida profesionaalseid õpetusvideosid toodete paigaldamiseks, mis on abiks meie klientide igapäev töös.

https://www.youtube.com/user/brandVEMO/videos

https://www.youtube.com/user/brandVAICO/videos

Tagasi