www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Teostades rehvivahetust tasuks kontrollida ka pidurite seisukorda.
Teostades rehvivahetust tasuks kontrollida ka pidurite seisukorda.
17.04.2020
17.04.2020

Rehvidevahetuspunktides on käimas jälle kibekiired ajad, sest üha enam autojuhte pöördub talverehvide vahetamisel spetsialistide poole. Kliendi jaoks rehve vahetades tuleks tähelepanu pöörata ja kontrollida ka pidureid. Nimelt on pidurisüsteem üks tähtsamaid komponente, mis abiks liiklemisel kas siis pimedatel õhtutel või kevadiselt libedatel teedel.

Samal ajal kui rattaid eemaldatakse, avaneb suurepärast võimalus visata pilk peale pidurisüsteemi kõige olulisemate osadele ja vajadusel neid hooldada. Kui vajate varuosasid, siis leiate meie toodete hulgast mitmekülgse piduriosade valiku kvaliteetsete varuosadega.

Vaadake üle need kriitilised osad:

Ketaspidurisüsteemi kõige kuluvamad osad on pidurikettad ja -klotsid, seega on hea mõte kontrollida nende seisukorda ja asendada vajadusel kulunud osad uutega.

Sama kehtib pidurisadula kaitsekummide ja pidurivoolikute kohta. Pidurivoolikute seisundi saab kindlaks teha nende painutamisel; kui voolikul esineb pragusid, siis tuleb voolik viivitamatult välja vahetada. Vanemad voolikud võivad ka sisemuses praguneda, seega on hea mõte neid aeg-ajalt vahetada, isegi kui väliseid pragusid pole. Pidurite vastutustundlik hooldus hõlmab ka regulaarset pidurivedeliku vahetust ja käsipiduritrosside seisukorra kontrollimist..

Meie tootevalikus on esindatud tuntumad kaubamärgid: Brembo, Bosch, NK, QWP ja Blueprindi pidurikettad, -klotsid ja -sadulad. Lisaks veel Roadhouse piduriklotsid ja Quick Brake paigalduskomplektid ja andurid.

Tagasi