www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

SWF klaasipuhastid
SWF klaasipuhastid
4.12.2020
03.12.2020

SWF-i klaasipuhasteid paigaldavad autotootjad paljudele sõidukitele, nende seas Mercedes-Benz, BMW, Renault, Volkswagen ja Volvo. Samuti on need autokasutajate seas leidnud nende heakskiidu.

SWF-i peamine suunitlus on rasketehnika, veokid, bussid ja põllutöömasinad.

Komponentide tootjaks on Saksa ettevõte, mis asutati Stuttgardis 1922. aastal. 1927. aastal, 5 aastat pärast asutamist, valmistas ettevõte oma esimese klaasipuhasti. 1998. aastal sai sellest Prantsuse Valeo kontserni osa.

Kõik tooted on valmistatud Saksamaal, Bietigheimis asuvas tehases, mis kuulub autokomponentide tootjate turu liidrite hulka.

SWF-i klaasipuhastite kõige populaarsemate sarjad

  • Originaal - samade omadusetega klaasipuhastid kui originaal varuosad. Sõltuvalt mudelist võivad neil olla täismetallist raam, sisseehitatud pesurid ja spoilerid.
  • SWF Original Hblade – need on järjest populaarsemad hübriidsed klaasipuhastid, mis tagavad põhjaliku puhastuse igas olukorras ja töötavad vaikselt. Klaasipuhastitel on aerodünaamiline kuju, mis tagab nende mugava sobivuse klaaspinnaga ka suurel kiirusel sõites.
  • VisioFlex - raamita klaasipuhastid, millel on spetsiaalne spoiler, mis parandab aerodünaamikat. Spetsiaalsete kinnituselementide kasutamise tõttu liiguvad need tihedalt üle tuuleklaasi pinna. Neid saab paigaldada sama tüüpi tavaliste klaasipuhastite asemele, sest komplekt sisaldab spetsiaalset kinnitust.
  • Connect - raamita klaasipuhasti sari, mis on varustatud mitme adapteriga. Sobitub enamiku populaarsete automarkidega. Easy-Clic süsteem muudab nende paigalduse lihtsaks.
  • Standard - metallkarkassiga klaasipuhastid, millel on kõrge korrosioonikindlus. Kombineeritud kummielement tagab mustuse ja niiskuse tõhusa eemaldamise esiklaasi pinnalt.
  • AquaBlade - mustuse efektiivsemaks eemaldamiseks on klaasipuhastid varustatud sisseehitatud pesuritega. Jäätumise vältimiseks võib olla lisatud kuumutusfunktsioon.

 

SWF kojamehed on leitavad KGK varuosa kataloogist.

Tagasi