www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Hella esituled rasketehnikale
Hella esituled rasketehnikale
18.01.2021
.

Hella on üks juhtivaid sõidukivalgustuse järelturu tarnijaid ja suudab pakkuda teile esmaklassilisi esilaternaid enam-vähem iga sõidukimudeli jaoks. Ligikaudu pooled kõikidest Euroopas registreeritud traktoritest on seetõttu varustatud Hella esilaternatega.

Hella esilaternad avaldavad mitte ainult muljet oma uuendusliku tehnoloogiaga, vaid ka oma nutika disainiga.

Hella mitme funktsiooniga valgustused

Nagu nimigi ütleb, on multifunktsionaalsetel lampidel kombineeritud mitu valgustusfunktsiooni, nagu, pidurituli, suunatuli, tagumine udu ja tagurkäigu tuli.

Kombineerimisvõimalused on mitmekesised ning hõlmavad kahe funktsiooniga lampe kuni kolme või enama funktsiooniga lampe ning ka hübriidtehnoloogiat.

Hella pakub valikut multifunktsionaalseid tulesid, mis on spetsiaalselt loodud vastama veoauto nõuetele.

Hella ühe funktsiooniga lambid

Ühefunktsioonilised lambid on sõidukite valgustuse oluline komponent, eriti tarbesõidukite sektoris. Need annavad olulise panuse ohutusse, parandades näiteks sõiduki nähtavust või suurendavad oluliselt kasutaja mugavust, nagu see on salongivalgustite puhul.

Hella pakub ka laias valikus ühefunktsioonilisi lampe, mis on ideaalselt kohandatud kasutajate vajadustele, sealhulgas külje- ja kaugtulelaternad, sisevalgustid ja numbrimärgituled. 

Kõigil Hella toodetel on üks ühine omadus - Hella kvaliteet, mida näitab sobivuse täpsus, kõrge töökindlus ja ülitõhus toote info - rääkimata osade suurest kättesaadavusest kogu Euroopas!

Kõigi toodete ülevaate leiate meie varuosa kataloogist, universaalsete osade kategooriast.

Universaal osad -> Sõiduki osad -> Valgustus -> Valgustid

Filtrist valides tootja Hella leiad kõik hella universaal valgustid.

Tagasi